Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Трейлер MyStreetFilms 2015 / MyStreetFilms 2015 trailer

Cineast
28.04.2015
cineast
21просмотр
Посмотреть позже
Твоя вулиця, твоє місто, твій фільм!

Кожне місто сповнене дивних закутків і цікавих історій, які чекають, аби про них розповіли. Міжнародний проект My Street Films – це заклик до людей звідусіль взяти в руки камеру та мовою кіно розказати про свій район, вулицю чи сусіда. Проект народився в Лондоні, вирушив подорожувати містами Європи, а тепер прийшов і до нас!

Фестиваль «86» запросив творчих людей з усієї України взяти участь у конкурсі і зняти кіно, головну роль у якому грає їхнє місто. Автори найцікавіших ідей, заручившись підтримкою професійних кураторів, упродовж місяця працювали над своїми фільмами. На одного з них невдовзі чекає головний приз – поїздка в Лондон на фестиваль Open City Doc Fest.

Їхні роботи ми представляємо у спеціальній програмі My Street Films Ukraine. Зустрічайте 12 історій про 6 великих і малих міст України: Київ, Сімферополь, Краматорськ, Херсон, Новояворівськ і Бережани.
Комментарии (0)
Трейлер MyStreetFilms 2015 / MyStreetFilms 2015 trailer cмотреть онлайн