Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Благодійність за один долар: ретромобіль “Перемога”

Посмотреть позже
Автомеханік з Дніпропетровська власноруч зібрав та виставив на аукціон ретроавтомобіль "Перемога". На вторговані гроші Дмитро Давиденко купить дитячому будинкові сімейного типу, що переїхав з Донбасу, нову оселю.

Нині батьки, у яких четверо своїх та шестеро названих дітей, замешкали в одному з піонерських таборів на Закарпатті. Там вони житимуть до кінця літа. Потім мусять шукати іншу домівку.

Модернізовану «Перемогу» майстер поставив аж на шість коліс. Вона обладнана автоматичною коробкою передач, новим двигуном та круїзконтролем. Розіграш авта відбудеться в серпні.

А до цього всі охочі взяти у ньому участь можуть переказати суму, еквівалентну одному долару на спеціальний рахунок. Він буде на сайті доброчинності, який за допомогою юристів готують спеціально для цього аукціону.
Комментарии (0)
Благодійність за один долар: ретромобіль “Перемога” cмотреть онлайн