Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Вірмени вимагають видати російського солдата-вбивцю

Телевидение
18.05.2015
Unidot
480просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Передати російського військового Валерія Пермякова місцевим правоохоронцям - вимагають у Вірменії. Кількатисячний натовп напередодні оточив російську військову базу у місті Ґюмрі.
Пермякова підозрюють у масовому вбивстві. За даними вірменської поліції, у понеділок Пермяков утік із бази та вбив шістьох членів однієї родини, серед них і дворічну дівчинку. Лікарі змогли врятувати лише найменшого - 6-місячного малюка. Поліція встановила, що відсутність 19-річного солдата на базі помітили ще вранці й одразу почали шукати, бо той утік із автоматом. Упіймали його вже надвечір під час спроби перетнути кордон із Туреччиною. Росія відмовляється видавати зловмисника, обіцяє судити його на власній території. Однак мітингарів це не влаштовує. Якщо до кінця дня солдата не доправлять до вірменської в'язниці, обурені вірмени обіцяють поновити протести.
Комментарии (0)
Вірмени вимагають видати російського солдата-вбивцю cмотреть онлайн