Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

У рейсовий автобус під Волновахою влучили ракетою "Град"

Посмотреть позже
Про це повідомила ОБСЄ у своєму звіті. Спостерігачі моніторингової місії 13 січня приїхали на місце загибелі пасажирів. Бачили, як з автобуса діставали тіла людей, побували в лікарні у Волновасі, де їм підтвердили, що 10 пасажирів автобуса загинули відразу та про померлих у шпиталі. За оцінками представників ОБСЄ, ракета вибухнула за 15 метрів від автобуса. У звіті місії також йдеться про проведення спільного розслідування, на яке погодилися співголови центру контролю і координації від України і Росії, а також бойовики. Раніше у Генштабі Збройних сил України сказали, що обстріл вели терористи з підконтрольного їм Докучаєвська. Бойовики ж обвинувачують у нападі військових АТО. Як все було під час обстрілу автобуса під Волновахою розказують самі пасажири, які вижили. Відео розмови поранених чоловіків у лікарні, розмістили в інтернеті.


Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
У рейсовий автобус під Волновахою влучили ракетою "Град" cмотреть онлайн