Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Агент ФБР спіймав юнака, який планував теракт в Капітолії

Телевидение
20.05.2015
Unidot
537просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Одразу чотирьох заступників директора секретної служби США усунули від роботи. Вони відповідали за охорону вищих посадових осіб, проведення розслідувань, застосування технічних засобів і зв'язки з громадськістю. Тепер продовжать роботу в інших відділах. Кадрові перестановки пов'язують із доповіддю незалежної комісії, яка назвала секретну службу відірваною від реальності. Не врятувало високопосадовців навіть тріумфальне завершення спецоперації. Буквально напередодні заарештували чоловіка, який начебто планував напасти на Капітолій. 20-річний Крістофер Корнел, який нещодавно навернувся до ісламу, вже знайшов у мережі інструкцію, як робити бомби, та купив дві рушниці й набої. Спілкуючись у соцмережах, він висловлював симпатії до бойовиків терористичного угруповання Ісламська держава. На чисту воду Корнела вивів агент ФБР під прикриттям.
Комментарии (0)
Агент ФБР спіймав юнака, який планував теракт в Капітолії cмотреть онлайн