Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Штурм донецького аеропорту: бойовики стріляють з житлових кварталів

Телевидение
22.05.2015
Unidot
485просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Масований штурм бойовиками донецького летовища триває, проте кіборги позиції утримують. Про це повідомили у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню. За даними українського представника Центру терористи вже заявили, що виходять із мінських домовленостей.
Водночас заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг повідомив, спостерігачі так і не змогли потрапити безпосередньо на донецьке летовище. Лише з другої спроби їм вдалося під'їхати ближче до аеропорту. Там вони спостерігали за роботою Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню. У той час на летовищі тривав бій із застосуванням важкої зброї. Через небезпеку місія була вимушена повернутися. За словами Олександра Хуга, бойовики ведуть вогонь з околиць міста та безпосередньо поруч із летовищем. Місія ОБСЄ закликала обидві сторони припинити вогонь та та відвести військові формування.
Комментарии (0)
Штурм донецького аеропорту: бойовики стріляють з житлових кварталів cмотреть онлайн