Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Рада проголосувала за надважливі закони

Посмотреть позже
Верховна Рада розірвала сьогодні п'ять угод із Росією у військовій царині. Зокрема, скасовано договір про пересування через нашу територію російського війська в невизнане Придністров’я.

Без сварок і серйозних суперечностей парламент нарешті зробив упевнений перший крок до реформи МВС – депутати проголосували за цілий пакет, а це 5 законопроектів, які докорінно мають змінити уяву про систему внутрішніх справ. Презентував реформаторські ініціативи міністр Арсен Аваков.

Отже, в задумі Національна поліція буде складатися з:

кримінальної
патрульної
поліції охорони
особового призначення
спецназ зватиметься КОРД - корпус оперативно раптової дії

Велика роль відводиться громадськості, яка зможе брати участь в призначенні поліцейського керівництва та висловлення йому недовіри.

Іншим документом ВР має намір створити муніципальну варту, яка слідкуватиме за порядком на вулицях - штрафуватиме за встановлення порядку, встановлення мафів тощо. Депутати наполягали на тому щоб в документі унеможливили створення приватний армій.

Наступний закон стосувався реформи ДАІ. Заступниця міністра Ека Згуладзе зауважила, що він надзвичайно важливий, бо статистика смертей на дорога рівноцінна статистиці смертей в зоні АТО. З новацій:

електронні протоколи
оснащення патрулів
скорочення МРЕВ в 4 рази
відеофіксація порушень правил дорожнього руху
притягнення до відповідальності власника автомобіля, а не водія
Комментарии (0)
Рада проголосувала за надважливі закони cмотреть онлайн