Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Покинуті Батьківщиною: сльози розвідника

Посмотреть позже
Нові шокові зізнання російських розвідників російському виданню «Новая газета», яке відвідало їх в українській лікарні. Спецпризначенця Олександра Олександрова найбільше вразило навіть не те, що оборонне відомство зреклося своїх розвідників, назвавши їх колишніми. А те, що це ж саме зробила і його дружина, та ще й на камеру. Сказала – чоловік зі служби звільнився.

Олександров укотре підтвердив - він чинний військовик Російської Федерації. На Сході України був у відрядженні. Сам не звільнявся, рапортів не писав. Виконував наказ командування.

Як і раніше значно обережніший у висловлюваннях офіцер ГРУ Євген Єрофеєв. Своє з Олександровим затримання українськими вояками називає особистим провалом, як командира розвідувальної місії. І попри позицію українських силовиків судити росіян як терористів – сподівається на обмін. А ще обурюється: чому до них, громадян Російської Федерації, прийшли всі, крім представників власного посольства.

Сьогодні в Шевченківському райсуді столиці в пристуності російського консула обом російським військовикам обирали запобіжний захід. Вердикт і Єрофеєва і Олександрова – триматимуть під вартою. Де конкретно поки не відомо, оскільки ободвом ще треба закінчити лікування.
Комментарии (0)
Покинуті Батьківщиною: сльози розвідника cмотреть онлайн