Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Репортерська сотня на Громадському. 9 січня

Телевидение
25.05.2015
Unidot
760просмотров
Посмотреть позже
Сюжети
1.Мовно-розважальний квест для дітей. Репортерська Сотня Тема Україна це я. Автор Альона Стулій.
Команда "Безкоштовних курсів української мови" побавила мовно-розважальним квестом дітей переселенців і учасників АТО, які відпочивали у таборі "Родовід Січ".
2.Вивезення дітей на лікування. Частина 2 Тема Доброволець.Автор відео Андрій Піддубняк
Ми звикли що волонтери допомагають Армії,переселенцям, мирним жителям в зоні АТО, на цей раз подивіться сюжет про те як волонтери та лікарі Охмадиту, а також співробітники дитячого будинку м.Артемівська, організували транспортування та лікування двом маленьким сиротам, яким конче необхідна була операція на сердці.
3. Прогулянка з Лисом. Тема Особливий день. Автор Олександр Сирота.
Дослідники Прип'яті з організації prypyat.com під час своєї чергової експедиції заприятелювали
з цікавим мешканцем покинутого міста.
4.24 години з життя Харківського військового шпиталю.Тема Україна це я. Автор Дмитро Коновалов.
Проект Півроку свободи започатковано за підтримки юридичної фірми ILF студією документального кіно Трансформація. Півроку свободи - це цикл документальних історій про людей, в чиїх руках сьогодні перебуває доля нашої держави. Вони не політики чи олігархи, а військові, медики, волонтери.


12 грудня 2014 року, стартував новий проект соціальної журналістики «Репортерська Сотня» (Громадське ТБ). Об'єктом її є простір людини у всьому різноманітті відносин: з іншими людьми, з соціальними інститутами, з самим собою. Суть проекту полягає в тому, що будь-яка людина, якій виповнилося 18 років, може зняти своє власне відео про життя в Україні на одну із п’яти заданих тем, зареєструватись на сайті www.reporterska100.hromadske.tv і відправити це відео. Найяскравіші відео будуть відібрані для показу в програмі «Репортерська Сотня», яка виходитиме щотижня в ефірі Громадського телебачення. Автори будуть запрошені в студію Громадського для участі в програмі, а також їхнє відео буде розміщено на сайті проекту.
Найважливіші моменти з життя України — поруч з вами. Розповідайте власні історії, станьте учасником «Репортерської сотні», творіть свій світ нових українських історій.

Cайт
www.reporterska100.hromadske.tv
Фейсбуксторінка
https://www.facebook.com/#!/reporterska100
мейл
reporterska100@hromadske.tv
каналyoutube
https://www.youtube.com/channel/UC-z7v6mXktUfg_y5aghonrQ
твітер
https://twitter.com/Reporters100
Комментарии (0)
Репортерська сотня на Громадському. 9 січня cмотреть онлайн