Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Історії харківського шпиталю: заради України

Посмотреть позже
За тиждень до кінця річної служби Дмитро Медведь дістав тяжке поранення в хребет. Тепер він частково паралізований, але він так само мріє про весілля.

Він знайшов своє кохання, боронячи кордон із Росією. Свою Ганну привіз із Луганщини, й запевняє: обов’язково зведеться на ноги. Потрібна лише коштовна реабілітація.

Що саме з ним сталося - чи то снайперська куля, чи то мінометний обстріл – не знає. Дмитрові Медведю 32, він колишній професійний військовий, покинув армію заради бізнесу, коли почалася війна, вирішив знову повернутися до лав збройних сил – на фронт пішов добровольцем.

Направили до Луганського прикордонного загону – тоді кордон біля «Довжанського» ще існував. Це на його очах відбувалося російське вторгнення. У прикордонників тоді ані бронежилетів, ані зброї.

Для допомоги бійцю: картка ПриватБанку 4149 4978 0808 3879 МЕДВЕДЬ ДМИТРО ІГОРОВИЧ
Комментарии (0)
Історії харківського шпиталю: заради України cмотреть онлайн