Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Дівчина-медик бореться за своє життя

Посмотреть позже
Вона врятувала десятки поранених на полі бою, а тепер лікарі борються за її життя. До дніпропетровської лікарні імені Мечникова з - під Авдіївки у вкрай важкому стані привезли дівчину-медика.

25-річна Ірина разом з трьома бійцями «Правого сектору» підірвалася на фугасі. Хлопці відбулися незначними пораненнями, а медсестру неабияк скалічило. Їй відірвало обидві ноги та осколками поранило око. Першу допомогу Ірині надали ще на передовій. Вже потім гелікоптером доправили до Дніпропетровська.

Дівчина втратила майже 3 літри крові. Цілу ніч медики обласної лікарні боролися за її життя і о 9-й ранку медсестра врешті опритомніла.

Сама Ірина з Дрогобича Львівської області. Вчилася на 1-му курсі Дніпропетровської медичної академії. Відомо, що героїчна дівчина взяла академвідпустку та відправилася на фронт рятувати українських бійців.

Загалом протягом минулої доби до Дніпропетровської лікарні імені Мечникова привезли ще 6 поранених бійців.
Комментарии (0)
Дівчина-медик бореться за своє життя cмотреть онлайн