Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Екологічна катастрофа: пів тони мертвої риби

Посмотреть позже
На Харківщині береги річки Мерли замість рибалок, обліпили рятувальники і місцеві жителі – вони власноруч витягують мертву рибу з води, а її пів тони по берегах. Від отруйної річки почала гинути і худоба.

Яке з підприємств спровокувало екологічну катастрофу зараз з’ясовує прокуратура. Там вже порушили кримінальне провадження.  Немає поки одностайної думки і щодо речовин через які сталася лихо.

Наразі у двох постраждалих районах Харківщини підраховують збитки. Селяни сподіваються, що винних у забрудненні річки таки знайдуть і буде кому відшкодувати їм їхні втрати. Проте вже й зараз зрозуміло, що ані купатися ані ловити рибу цього літа у водоймі не доведеться.

Наслідки цієї катастрофи можуть мати продовження. Адже вода з Мерли потрапляє до річки Ворскли, а вона забезпечує полтавчан питною водою.
Комментарии (0)
Екологічна катастрофа: пів тони мертвої риби cмотреть онлайн