Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

«Змій Горинич»: загострення на лінії фронту

Посмотреть позже
Російські танки сунуть в бік України ешелонами. Журналісти вчергове зафіксували ворожу техніку всього у 27 кілометрах від державного кордону України. Цього разу дев`ять панцерників переправляли на платформах вантажного поїзда. І навіть спостережна місія ОБСЄ констатує - останніми днями лінією фронту активно переміщається важка техніка.

Протягом ночі терористи тричі намагалися штурмувати українські позиції, проте всі спроби – невдалі. На міць українських вояків випробовують нині по всій лінії фронту. Можливо, аби визначити пріоритетний напрямок наступу.

У штабі АТО констатують – найсильніші удари терористи зосередили на Донецькому напрямку. Неспокійно й у Широкиному: по ньому гатили із великокаліберної артилерії.

Вже по обіді на сайті очільника Луганщини зявилась інформація - у Станиці Луганській двоє українських військових підірвалися на контактній міні. Один загинув. Про те що мир останнім часом аж надто хиткий говорять і представники ОБСЄ.

Тим часом терористи випробовують «Змєя Горинича". Так називають російську систему розмінування, який вони використовують винятково в бойових умовах. Коли війську треба оперативно пройти вперед, через мінне поле, аби увійти в безпосередній контакт із противником. У кожному заряді величезна кількість тротилу, вибух утворює прохід зо 10 метрів завширшки. По ньому і прямують війська

Змєй Горинич на озброєнні вийнятково в російських військ. Цей комплекс використовували в чеченських війнах, а тепер на сході України.
Комментарии (0)
«Змій Горинич»: загострення на лінії фронту cмотреть онлайн