Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

День захисту дітей: війна забирає найдорожче

Посмотреть позже
Сьогодні віршами армійці привітали Україну з Днем захисту дітей. Цікаво, що один із двох співавторів цих поетичних рядків – відомий речник АТО Леонід Матюхін. А декламують цю поезію представники різних родів війська та прикордонник.

…В цей день червневий, сину, тобі бажаю миру.

Рости мою дитино, плекай у тата віру.

Сьогодні ми далеко від вас, кохані діти…

Цього року День захисту дітей сприймають уже інакше, а саме через призму війни. За рік протистояння війна забрала десятки дитячих життів, сотні скалічила.

За даними міжнародної організації ЮНІСЕФ, за час активної фази війни на Донбасі загинуло приблизно сімдесят дітей, ще 165-ро поранено та скалічено. Ті, хто вижив, тепер бояться кожного шелесту.

Діти виживають на лінії розмежування та на окупованих територіях і далі гинуть від смертельних набоїв. В цей день, журналісти програми «Вікна-Новини» пригадали історії дітей війни, які шокували увесь світ.
Комментарии (0)
День захисту дітей: війна забирає найдорожче cмотреть онлайн