Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суд над Топазом: ватажок Антимайдану

Посмотреть позже
Сьогодні в суді одіозний ватажок харківського Антимайдану на прізвисько Топаз розповідав, що невинний. Нині у Київському райсуді Харкова почали слухати справу Ігната Кромського – так його насправді звати.

Через ризики, що втече, прокуратура просила суд подовжити термін тримання у СІЗО – до середини серпня. Втікав Топаз вже кілька разів: минулоріч на свій день народження зрізав електронного браслета й втік на Донбас, де його згодом і схопили СБУвці у будинку разом із журналісткою Лайфньюз.

Відомим Ігнат Кромський став завдяки відео під час революції Гідності на Майдані – тітушки побили у Маріїнському парку своїх же активістів.

Нині прокуратура інкримінує раніше двічі засудженому Топазові одразу кілька статей: викрадення автомобіля, посягання на територіальну цілісність України, організація та участь у масових заворушеннях. Йдеться про криваві події 1-ого березня минулого року, коли штурмували Харківську облдержадміністрацію. Тоді, розлючений натовп, провівши коридором ганьби кілька десятків скривавлених євромайданівців, аплодувала своєму ватажку Топазу.
Комментарии (0)
Суд над Топазом: ватажок Антимайдану cмотреть онлайн