Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Прес-конференція Саакашвілі: плани й обіцянки

Посмотреть позже
Нове життя без корупції й бюрократії, а ще з гідними дорогами Одещині обіцяє Михайло Саакашвілі. Очільник області вперше після призначення зібрав журналістів на велику прес-конференцію. Влаштував її просто у дворі Будинку приймань ОДА, де він нині мешкає.

Спочатку Саакашвілі представив двох нових заступників. А далі перейшов до планів. Головна думка – на Одещині він втілить реформи, які колись підняли Грузію. Приміром, за пів року оформити паспорт чи відкрити бізнес там можна буде за один день, а розмитнити вантаж – взагалі за якихось 15 хвилин. І жодної корупції.

Для того очільником міліції області Саакашвілі зробить свого колишнього соратника – екс-заступника міністра внутрішніх справ Грузії. На посаду керівника митниці оголосять відкритий конкурс, як і на голів районів.

Загалом Михайло Саакашвілі підкреслив, що прийшов в Одеську область аби з неї почати перетворення всієї України.
Комментарии (0)
Прес-конференція Саакашвілі: плани й обіцянки cмотреть онлайн