Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

"На роботу велосипедом" - акція в Києві

Телевидение
18.06.2015
Unidot
456просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | "На роботу велосипедом"- у Києві відбулася акція власників двоколісного транспорту. Зранку велосипедисти зібралися в уcіх районах столиці і о7:30 ранку разом вирушили до центру міста. Паралельно з киянами велосипедом на роботу рушили й мешканці інших міст України - зокрема, Кривого Рогу, Полтави, Запоріжжя, Мукачевого, Харкова і Миргорода. Фінальним місцем зібрання київських велосипедистів став Майдан Незалежності - тут вони влаштували спільний сніданок. Метою заходу учасники назвали популяризацію екологічного способу діставатися щодня до робочих місць. Головною ж проблемою - велосипедисти назвали неповагу водіїв авто, малу кількість велодоріжок та, що особливо критично влітку - відсутність душових кабін на роботі. Водночас, до акції долучилися й українські урядовці. Чільник Міністерства екології розповів, що біля відомства планують побудувати велопарковку, а чиновників-велосипедистів планують всіляко стимулювати і навіть фінансово.
Комментарии (0)
"На роботу велосипедом" - акція в Києві cмотреть онлайн