Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Москаль: Представників «ПС» на території області немає

Телевидение
15.08.2015
Unidot
476просмотров
Посмотреть позже
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль стверджує, що представників "Правого сектора", котрі брали участь у перестрілці в Мукачевому 11 липня на теритоорії області немає. Де зараз вони можуть переховуватись - Москаль не знає. Керманич Закарпаття стверджує, що бійці "ПС", котрі розшукуються не одноразово підозрювались у вчиненні кримінальних злочинів, однак міліція їх чомусь не затримувала.
Нагадаю, перестрілка між представниками "ПС" з одного боку та людьми Михайла Ланя з іншого, а пізніше ще й представниками міліції сталась 11 липня біля спорткомплексту "Антарес" в Мукачевому. Внаслідок цього загинуло двоє людей, ще 12 були поранені. Причиною перестрілки за однією з версій був перерозподіл ринку контрабанди цигарок. Представникам "Правого сектора" вдалось втексти в ліс. Вони досі переховуються
Громадське – проект, який створили самі журналісти.

Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил.

Громадське належить громадянам України і є некомерційним проектом. Громадське існує за рахунок саме вашої підтримки. Переважну частину коштів, за рахунок яких працює вся команда Громадського, ми отримуємо від наших глядачів.

Підписуйтесь на наш канал, щоб завжди бути в курсі подій: https://www.youtube.com/user/HromadskeTV

Також слідкуйте за нами в соціальних мережах.
https://twitter.com/HromadskeTV
https://www.facebook.com/hromadsketv
http://vk.com/hromadsketv

Більше свіжих новин на сайті Громадського:
http://www.hromadske.tv/

Допомогти проекту можна за посиланням:
http://www.hromadske.tv/donate/

Громадське потребує вашої допомоги!
Комментарии (0)
Москаль: Представників «ПС» на території області немає cмотреть онлайн