Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Гід по "Будинку вільних людей"

Телевидение
18.08.2015
Unidot
612просмотр
Посмотреть позже
Як усе влаштовано.
Двоповерхова будівля у подільскому районі відсьогодні отримала нове життя. Проект, про який мріяли "КримSOS", "Восток-SOS", "Центр зайнятості Вільних людей", "Новий Донбас" відбувся. Громадські організації, які працюють більше року над проблемами переселенців зі сходу та Криму об'єднались під одним дахом.
У хабі «Будинок вільних людей», відтепер можна комплексно отримати юридичні консультації, гуманітарну допомогу, дізнатись про вакансії за своєю спеціальністю, почути відвіді на хвилюючі питання.
На першому поверсі розташовані консультатнти з різних напрямків, тут буде влаштований і проектор до переглядів фільмів, є тут і дитячий куток. Далі на першому поверсі розташована кухня, і перша кімната у якій розташувались "Восток-SOS".
Другий поверх об'єднав "Центр зайнятості Вільних людей" які проконсультують з приводу працевлаштування. За словами координаторів "ЦЗВЛ" - на сьогодні до них зареєструвались 6 тисяч людей, з яких 2 тисячі працевлаштовано.
Далі по коридору колл центр, а також центр допомоги "КримSOS". Поруч з ними "Новий Донбас", проект який спрямований на культурний напрямок. Тут громадські активісти планують розробляти масові заходи, переглядати кіно, влаштовувати культурні вечори для переселенців зі сходу.
Серед планів на майбутнє у "Будинку вільних людей" розширення приміщення та координація зусиль з органами державної влади для підтримки вимушених переселенців в Україні.

/ Юлія Стець, Косс Казимко

Громадське – проект, який створили самі журналісти.

Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил.

Громадське належить громадянам України і є некомерційним проектом. Громадське існує за рахунок саме вашої підтримки. Переважну частину коштів, за рахунок яких працює вся команда Громадського, ми отримуємо від наших глядачів.

Підписуйтесь на наш канал, щоб завжди бути в курсі подій: https://www.youtube.com/user/HromadskeTV

Також слідкуйте за нами в соціальних мережах.
https://twitter.com/HromadskeTV
https://www.facebook.com/hromadsketv
http://vk.com/hromadsketv

Більше свіжих новин на сайті Громадського:
http://www.hromadske.tv/

Допомогти проекту можна за посиланням:
http://www.hromadske.tv/donate/

Громадське потребує вашої допомоги!
Комментарии (0)
Гід по "Будинку вільних людей" cмотреть онлайн