Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Зроблено в Україні: прибуткове кіно

Посмотреть позже
Українське кіно може бути прибутковим. А мільйонні бюджети окуповуватися. Приклад - фільм "Незламна". Він коштував нечувані для українських кіновиробників - 5 мільйонів доларів, а зібрав удвічі більше.

Знімання "Незламної" фінансували, як приватні інвестори, так і держава. Заробивши на стрічці, кінокомпанія, яка її знімала, відразу почала повертати Держкінові вкладені гроші, незважаючи на непрості економічні часи. Перший платіж - півтора мільйона гривень.
Аби українські масові глядацькі кінопродукти й серіали стали прибутковими, найбільші медіагрупи та продакшн-студії об'єдналися в ініціативу "КіноКраїна". Вони запропонували державі чітку і дієву модель: прямі державні інвестиції та повернення вкладень. За розрахунками "КіноКраїни", якщо держава за 5 років дасть на це 250 мільйонів доларів, то виробники знімуть 75 повнометражних фільмів і 5 тисяч епізодів серіалів - історії про українців і для них.
Комментарии (0)
Зроблено в Україні: прибуткове кіно cмотреть онлайн