Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Без війни! - Великий концерт "Мрія про Україну" - 24 серпня о 20:30 - Інтер

Телевидение
20.08.2015
videobag
1 090просмотров
Посмотреть позже
Ми намалюємо світ де ми.
Разом будем жити без війни.
24 серпня Україна відзначає 24-у річницю Незалежності. До цієї дати "Інтер" підготував великий концерт "Мрія про Україну" за участю найкращих українських виконавців. Ведучі концерту – Анастасія Даугуле і Андрій Доманський.

У день народження України дуже важливо згадати все найдорожче з нашого минулого, щоб побачити все найбажаніше з нашого майбутнього - Україну нашої мрії.

Щоб привітати всіх українців з днем народження країни, на одній сцені зібралися Софія Ротару, Таїсія Повалій, Ніна Матвієнко, Ірина Білик, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Злата Огневич, Віталій Козловський, Ольга Полякова, Наталія Бучинська, Олег Винник, Alyosha , Міла Нітіч, Світлана Тарабарова, Іван Березовський, Наталія Гордієнко, Ярослава, Ольга Цибульська, Сергій Гладир, групи "Авіатор", "Фрідом-джаз", Kadnay та інші виконавці.
Комментарии (0)
Без війни! - Великий концерт "Мрія про Україну" - 24 серпня о 20:30 - Інтер cмотреть онлайн