Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Під російським посольством за українських в'язнів

Телевидение
25.08.2015
Unidot
579просмотров
Посмотреть позже
Під посольством Російської Федерації пройшла акція на підтримку Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших українців, ув'язнених у Росії.
Учасники акції говорили, що не сподіваються, що зможуть вплинути на вирок суду, і мета акції - підтримати ув'язнених та нагадати, що в Україні про них не забули. Також закликали писати ув'язненим листи.
У цей же час у Ростові-на-Дону Сенцову та Кольченку виголошували вирок. Сенцова було засуджено до 20 років ув'язнення, Кольченка - до 10. Їх було звенувачено в організації терористичної організації під час анексії Криму Росією.
Аналогічні акції мали пройти під російськими посольствами у Парижі, Варшаві та Стокгольмі.Громадське – проект, який створили самі журналісти.

Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил.

Громадське належить громадянам України і є некомерційним проектом. Громадське існує за рахунок саме вашої підтримки. Переважну частину коштів, за рахунок яких працює вся команда Громадського, ми отримуємо від наших глядачів.

Підписуйтесь на наш канал, щоб завжди бути в курсі подій: https://www.youtube.com/user/HromadskeTV

Також слідкуйте за нами в соціальних мережах.
https://twitter.com/HromadskeTV
https://www.facebook.com/hromadsketv
http://vk.com/hromadsketv

Більше свіжих новин на сайті Громадського:
http://www.hromadske.tv/

Допомогти проекту можна за посиланням:
http://www.hromadske.tv/donate/

Громадське потребує вашої допомоги!
Комментарии (0)
Під російським посольством за українських в'язнів cмотреть онлайн