Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Вибори 25 жовтня у Маріуполі таки будуть

Посмотреть позже
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський не проситиме ЦВК їх відмінити. Свою позицію він оприлюднив на офіційному сайті адміністрації. За його інформацією, у місті вже закінчили друкувати бюлетені.

Вчора у Маріуполі було неспокійно. Там активісти спочатку штурмували друкарню, яка виготовляє виборчі бюлетені. Потім заблокували роботу тервиборчкому. Вони казали, що бюлетені друкують без законного нагляду. І вимагають їх переробити. На вчора підприємство виготовило половину від необхідної кількості бюлетенів. Комітет виборців України заявив, що голосування у міcті під загрозою зриву.

Крім цього в одному з мікрораойонів з гранатомета обстріляли житловий будинок. Ще одну установку у бойовій готовності правоохоронці знайшли поблизу. Ніхто з людей не постраждав.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Вибори 25 жовтня у Маріуполі таки будуть cмотреть онлайн