Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

БПП "Солідарність" впевнено перемагає на місцевих виборах в Україні

Телевидение
26.10.2015
Unidot
374просмотра
Посмотреть позже
http://www.5.ua | БПП "Солідарність" впевнено перемагає на місцевих виборах в Україні. Про це кажуть у штабі, спираючись на паралельний підрахунок голосів, який проводять партійні осередки. Зокрема, що стосуєтсья виборів міського голови Києва, то лідирує Віталій Кличко. Його підтримали трохи більше за 38% тих. Якщо ці результати підтвердяться й Кличко не матиме більше за 50%, призначать другий тур виборів, який відбудеться 15-го листопада. А от хто буде там опонентом Кличка, натепер невідомо. За даними штабу БПП "Солідарність", найближчими конкурентами чинного міського голови є Володимир Бондаренко та Сергій Гусовський, у них приблизно однакова підтримка серед містян, хто із них пройде до другого туру стане відомо згодом, коли ЦВК оголосить офіційні підрахунки.
Комментарии (0)
БПП "Солідарність" впевнено перемагає на місцевих виборах в Україні cмотреть онлайн