Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суд залишив "свободівця" Сиротюка під вартою до 9 листопада

Телевидение
26.10.2015
Unidot
415просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Під вартою до 9 листопада залишили "свободівця" Юрія Сиротюка. Таке рішення ухвалив Печерський райсуд столиці. Таким чином, суд не задовольнив клопотання захисту підозрюваного. Адвокати просили змінити запобіжний захід Сиротюку через незадовільний стан здоров'я підзахисного. Окрім цього, взяти на поруки "свободівця" зголосилися 30 народних обранців. Захист також просив врахувати, що у Сиротюка є двоє неповнолітніх синів, якими нині опікується бабуся, оскільки дружина Сиротюка у лікарні. Проти зміни запобіжного заходу виступили прокурори, заявивши, що звернуться з клопотанням про продовження терміну утримання під вартою ще на 60 діб. Загалом, засідання тривало 6 годин. Нагадаємо, Юрія Сиротюка затримали 11 вересня. Його підозрюють в організації заворушень біля Верховної Ради 31 серпня.
Комментарии (0)
Суд залишив "свободівця" Сиротюка під вартою до 9 листопада cмотреть онлайн