Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Діточки зі "сірої зони" мріють про остаточний мир

Посмотреть позже
Військові Збройних Сил України завітали до дитячого садочка у селі Луганське, що на Донеччині. Малечі з радістю зустріли воїнів, для яких розповіли віршики та навіть станцювали, а від військових діти отримали в подарунок солодощі та іграшки.
Як розповіла завідувач дошкільного навчального закладу «Зірочка» Тетяна Далідзе, у мирний час тут навчалось 75 дітей, сьогодні – лише 35. Садочок неодноразово попадав під обстріли бойовиків, а пошкоджену будівлю відновлювали бійці 30-ої окремої механізованої бригади.
Сьогодні тут перемир’я, але діточки, які зараз ходять до дитсадочку, добре пам’ятають гуркіт канонад та досі лякаються гучних звуків. Дітлахи та їх батьки мріють про те, щоб настав остаточним мир та вони, як і раніше, були повноцінними мешканцями України, а не людьми з «сірої зони».
Комментарии (0)
Діточки зі "сірої зони" мріють про остаточний мир cмотреть онлайн