Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Фракції коаліції поки що не домовилися щодо виборів в Маріуполі та Красноармійську

Посмотреть позже
Про це заявив перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко після засідання ради коаліції в Києві. За його словами, фракція напрацювала зміни до закону про вибори та законопроект щодо перенесення виборів на іншу дату. Цю позицію підтримує і "Народний фронт". А от "Батьківщина" та "Самопоміч" вважають, що треба проводити нові вибори, на початку наступного року.

Нині в парламенті зареєстровано два законопроекти щодо виборів у Маріуполі та Красноармійську. Один – авторства позафракційного Сергія Тарути з пропозицією доручити ЦВК призначити вибори, другий – від сімох депутатів опозиційного блоку. Вони пропонують провести голосування в Маріуполі та Красноармійську 15 листопада. 25 жовтня в Маріуполі та Красноармійську не відкрилися дільниці, бо туди не завезли бюлетенів. Члени ТВК не прийняли їх через пошкодження та помилки.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Фракції коаліції поки що не домовилися щодо виборів в Маріуполі та Красноармійську cмотреть онлайн