Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

У пошуках традицій: дослідження культури корінного народу Криму

Телевидение
29.10.2015
Unidot
530просмотров
Посмотреть позже
«Коли я починала вивчати цю тему, у 2004 році, складалось враження, що це потрібно лише деяким дослідникам, які просто захоплені цим і це їх професія. Нажаль, питання культури, її походження, історичної долі кримських татар мало цікавила державні організації і різні структури. Це все якщо не замовчувалось, то на це просто ніхто не звертав уваги. І лише після драматичних подій, тільки зараз починаємо дивитись, вивчати» - розповідає українська дослідниця Олена Соболєва.

Дослідження традицій корінного народу Криму розпочалось ще зі студентських років, і протягом десяти років у дослідниці накопичився матеріал, який згодом сформувався в монографію присвячену весільним традиціям кримських татар.

За словами Олени Соболєвої, лише після драматичних подій, українське суспільство почало краще розуміти кримських татар як корінного народу Криму: «Якщо брати загальнодержавні ЗМІ, то кримських татар показували лише один раз на рік, коли вони виходили на жалобний мітинг 18 травня. І це було якось так: вони зібрались і йдуть. Але ніхто не пояснював, чому для них це так важливо, як вони постраждали під час депортації».
Комментарии (0)
У пошуках традицій: дослідження культури корінного народу Криму cмотреть онлайн