Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Масштабну пожежу у Сватовому збираються оглянути з гелікоптера

Телевидение
30.10.2015
Unidot
467просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Масштабу пожежу та вибухи на артилерійських складах у Сватовому спричинила сигнальна ракета, яку випуститили по територію складу ззовні. До такого попереднього висновку дійшла спецкомісія, яка працює на місці інциденту. Про це "5 каналу" сказав речник генштабу Владислав Селезньов. З його слів, за свідченням очевидців сигнальних ракет було навіть 2. Кримінальне провадження відкрили за статтею теракт. Звідки саме стріляли ще з'ясовують. Під ранок інтенсивність вибухів боєприпасів значно зменшилась. Якщо опівночі був один вибух на 10 хвилин, то зараз один на годину. Чимало снарядів розкидані по місту. Від розриву одного з них загинула жінка-продавчиня місцевого магазину. Осколкові поранення отримали 4-ро військових. Покшоджено понад три десятки будинків. Зі Сватового евакуювали 2 сотні людей, зокрема з лікарні, інтернату та будинку для літніх людей. Щонайменше півтисячі жителів покинули місто самотужки. Нині у місті працюють сапери.
Комментарии (0)
Масштабну пожежу у Сватовому збираються оглянути з гелікоптера cмотреть онлайн