Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Штурм шахти, що не здійснився

Телевидение
31.10.2015
Unidot
617просмотров
Посмотреть позже
Державна шахта "Краснолиманська" вже біля місяця знаходиться у невизначеному стані. Спробу Міністерством Енергетики та Вугільної промисловості змінити керівника шахтарі зустріли численими страйками.
https://www.youtube.com/watch?v=1vhkw1XaJqo

Після цього прокуратура зненацька "згадала" стару справу і 16 жовтня, разом з СБУ провела затримання Константина Кисельова біля його дому в м.Красноармійськ. Цього ж 16-го жовтня, вже через декілька годин, за 100 километрів від Красноармійська відбувся суд, на якому Кисельову було обрано запобіжний захід у вигляді двох місяців позбавленя волі та призначено заставу у вигляді 20 млн. грн.

18 жовтня з "надійних джерел" керівництву ДП "ВК"Краснолиманська" було повідомлено, що за для силового захоплення шахти формується група з бійців добровольчого полку "Дніпро 1" та тітушок. По тривозі на поверхню піднялася ціла зміна шахтарів. Вони чергували біля входу до шахти цілу ніч, та весь наступний день.

19 жовтня, зранку, на базу Дніпро 1 в м.Красноармійську прибула перша рота полку та чотири автобуси з чоловіками міцьної статури з Дніпропетровщини та Кривого Рогу. Як зазначив власник територіїї бази, _________________ за для силового захоплення шахти. Ми поспілкувалися з бійцем Добровольчого полку про план штурму шахти, та записали розмову за допомогою прихованого мікрофону. Але увечері 19-го всі ті люди зібралися, та виїхали у невідомому напрямку.

Тільки коли прийшло повідомлення про те, що озброєні "дніпровці" вирушили додому, "захісники" шахти пійшли: хто по домівках, а хто в лаву.

22 жовтня у м.Краматорську пройшов суд над Константином Кисельовим, В.О. ДП "ВК "Краснолиманська" з метою тимчасового зняття його з посади. Як зазначив сам підозрюваний в заволодінні майном комерційної структури ТОВ "Краснолиманська", мета цього обвинувачення лише у тому, щоб завести на шахту керівника чиєїсь комерційної структури.
Комментарии (0)
Штурм шахти, що не здійснився cмотреть онлайн