Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Беркутівець Аброськін прокоментував відео з розстрілів

Телевидение
12.11.2015
Unidot
579просмотров
Посмотреть позже
Адвокати колишнього співробітника спеціального підрозділу Беркут Павла Аброськіна подали заяву в ГПУ за наклеп через відео з екс-беркутівцем під час розстрілів на Майдані. Про це на судовому засіданні заявив адвокат Аброськіна Стефан Решко, передає hromadske.tv.

«Відео ганебно розповсюдили і створили хибну уяву про мого клієнта і порушили честь та гідність Аброськіна та його сім'ї», - заявив захист.

За його словами, йдеться мова і про кримінальне порушення, адже частина фрагментів відео взяті з камер спостережень Національного банку.

«Будуть відкриватись далі матеріали справи, і ми будемо розкладати хто там був. У мене немає форми яка була одягнута на ту особу. Чомусь прокуратура незважає на це», прокоментував відео Павло Аброськін.

На запитання журналіста про схожість на одному з фрагментів людини з рисами обличчя Аброськіна, підозрюваний відповів: «Там якість зображення погана. Ви бачили як там голова крутилась? Якщо когось іншого поставити то він теж буде схожий на когось».

У 2014 році слідство відмовилось надати стороні захисту копію цього відео посилаючись на таємницю слідства. За рік це відео виклали в мережі: «З 8 хвилини 38 секунди відео з камер НБУ. Це відео є частиною кримінального провадження».

Адвокат також зазначив, що це відео проходить за справою іншого екс-беркутівця, командира роти Янішевського. Захист Аброськіна просить суд вилучити це відео з матеріалів справи.

Суд залучив відео до справи, проте заявив, що не може ідентифікувати особистість, тому його має дослідити експерти. Ідентифікувати за назвою цього відео та акцентами які зробив автор. Це не суд має вирішувати.

Нагадаємо, сьогодні продовжуються слухання у справі Героїв небесної сотні, наразі свідчать родичі загиблих.

09 листопада у мережі виклали відео під час розстрілів на Майдані, де зафіксовано 10 пострілів, які зробив Аброськін.
Комментарии (0)
Беркутівець Аброськін прокоментував відео з розстрілів cмотреть онлайн