Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Порошенко нагородив режисера фільму про Євромайдан "Зима у вогні"

Телевидение
21.11.2015
Unidot
538просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | "Зима у вогні". Прем’єра цього документального фільму про Революцію Гідності відбулася у кінотеатрі "Україна". Показ був закритим. Запрошення отримали родини Героїв Небесної сотні, учасники Євромайдану, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт і політики на чолі з Президентом. Режисера стрічки американця з російськими коріннями - Євгена Афінеєвського - Петро Порошенко нагородив державною відзнакою хрестом Івана Мазепи. "Зима у вогні" описує хроніку подій у Києві восени та взимку 2013-2014 років. Півтори-годинна стрічка охопила події 93-х днів Революції: від перших днів зібрання мітингувальників на Майдані Незалежності до втечі Януковича і заходу нового керівництва до Парламенту. Герої фільму - учасники Революції. Стрічку вже встигли побачити глядачі понад півсотні країн світу. В Україні його показуватимуть в ефірі п’ятого. "Зима у вогні" вже отримала декілька міжнародних премій. До того ж є претендентом на отримання Оскара.
Комментарии (0)
Порошенко нагородив режисера фільму про Євромайдан "Зима у вогні" cмотреть онлайн