Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Зустріч Степана Полторака із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії

Посмотреть позже
22 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні пані Джудіт Гоф.

Глава вітчизняного оборонного відомства привітав британського дипломата з призначенням на посаду та наголосив, що Міністерство оборони України приділяє велику увагу розвитку відносин з Великою Британією в оборонній сфері.

Генерал армії України Степан Полторак поінформував посла про поточну воєнно-політичну ситуацію в Україні та позицію української сторони щодо розширення Міжнародної моніторингової місії ОБСЄ на сході України, а також залучення до роботи у цьому регіоні іноземних військових інспекторів держав-учасниць ОБСЄ.

— Конфлікт на території України засвідчив необхідність проведення кардинальних реформ в оборонній галузі відповідно до нових викликів та загроз, — підкреслив Міністр оборони України.

Степан Полторак поінформував, що наразі Міністерство оборони України спільно з іноземними радниками та американською корпорацією «RAND» завершує опрацювання спільного бачення цих реформ. Воно включає в себе кінцеву мету та чіткі кроки і результати, що мають бути досягнуті на кожному з етапів реформування.

Він наголосив, що Дорожня карта проведення реформ буде презентована міністрам оборони країн-членів Альянсу у штаб-квартирі НАТО в лютому 2016 року.

Користуючись нагодою, генерал армії України Степан Полторак подякував Уряду Великої Британії за надання Україні гуманітарної та консультативно-дорадчої допомоги.
Follow us.... https://www.facebook.com/ctrs.mou
Комментарии (0)
Зустріч Степана Полторака із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії cмотреть онлайн