Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Коли виступатимуть свідки, справа має піти швидше – батько загиблого на Майдані

Телевидение
14.01.2016
Unidot
433просмотра
Посмотреть позже
Святошинський районний суд продовжує заслуховувати родичів загиблих активістів на Євромайдані під час розстрілів 18-20 лютого.

Сімнадцятирічний Назар Войтович – наймолодший Героей Небесної Сотні, на засіданні був також присутній його батько – Юрій Войтович.

«Поїхав 19 числа ввечері, половина п’ятої-шостої була – він мені подзвонив: «Тату, я їду на Майдан». Я трохи впирався, але каже «Я вже в автобусі». Приїхав 20-го зранку. І один день був. Мені дружина подзвонила – каже син загинув. Спочатку я почав дзвонити, і кажуть хлопці, що так, справді загинув», - розповів він.

Як відзначив батько загиблого, впізнати сина по фото та відео вдалося за багато місяців після подій.

«Спочатку шукав фотографії по інтернету, то знайшов фотографії біля Жовтневого коли його несли – по одежі його впізнав: куртка, штани сині, там нарукавники, наколінники, бо ще казали, що «Назаре, ти так файно вдітий, що тяжко таке було знайти, то я по цьому знайшов», – згадує батько.

Войтович також наголосив, що проситиме для Павла Аброськіна та Сергія Зінченка довічного ув’язненя.

«Я думаю вони то є тільки такі дрібненькі. Повинні ще й вищі відповідати. Вони були виконавці, а є ще й ті, хто їм дав наказ. Але я думаю вони так само повинні відповідати, тому що вони могли десь в ногу ранити, щоб людина залишилася жива, але не так, щоб стріляти на ураження людей. Зараз починає та справа більше обороту. Щойно батьків заслуховують, потім ще свідків будуть. Думаю, що коли вже свідків будуть заслуховувати – а свідки вони більше бачили, що де стріляли – більше всіляких доказів буде» - переконаний батько загиблого Назара Войтовича.

У березні-квітні 2014 правоохоронці затримали, а суд заарештував екс-беркутівців Сергія Зінченко, Аброськіна і їх командира Дмитра Садовника за підозрою в розстрілі активістів Євромайдану на вулиці Інститутській 20 лютого в Києві.

У вересні минулого року Садовник втік з-під домашнього арешту, його оголосили у розшук. Екс-беркутівців обвинувачують по справі розстрілу 39 беззбройних учасників протесту на Майдані.
Комментарии (0)
Коли виступатимуть свідки, справа має піти швидше – батько загиблого на Майдані cмотреть онлайн