Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

У ЄС привітали реформи, які провадить українська влада

Посмотреть позже
І вони мають тривати, надто коли на повну силу запрацює зона вільної торгівлі. Про це сказала Федеріка Могеріні після засідання Ради ЄС у закордонних справах. За словами головного дипломата Європи, посадовці підтвердили свою підтримку у виконанні Мінських угод. Але зосередилися також і на процесі реформ в Україні, особливо в судовій системі, на децентралізації та державному управлінні. Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що міграційна криза в Європі не вплине на скасування візового режиму з ЄС для українських громадян. За його словами, під час зустрічі з міністрами закордонних справ у форматі "Україна плюс Група друзів України в ЄС" сторони наголосили на потребі й далі підтримувати Україну. Нагадаю, раніше стало відомо, що Єврокомісія вже в першому кварталі 2016-го року може запропонувати Раді ЄС запровадити безвізовий режим для України.

Повний випуск новин тут: http://1tv.com.ua/news/75652

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
У ЄС привітали реформи, які провадить українська влада cмотреть онлайн