Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суд почав розгляд справи ще трьох екс-беркутівців

Телевидение
26.01.2016
Unidot
502просмотра
Посмотреть позже
Печерський суд розпочав розгляд справи щодо ще трьох екс-бійців спецпідрозділу МВС «Беркуту»: Олега Янішевського, Олександра Маринченка та Сергія Тантури. Їх звинувачують у вбивстві 48 та замаху на вбивство 80 осіб під час протестів на Євромайдані, і у вчиненні терористичного акту.
«Цим трьом особам вже інкримінується вбивство 48 осіб – це все по подіях 20 лютого, вулиця Інститутська – замахи на вбивство 80 осіб. Це є люди, які отримали вогнепальні поранення та залишилися живими…Окрім того додано ще одна стаття обвинувачення – це 258, ч.3 КК – вчинення терористичного акту за попередньою змовою групою осіб, як така, що потягла загибель людей», - розповів прокурор відділу Генеральної прокуратури Роман Псюк.
За його словами досудове слідство у справі про масові вбивства майданівців 18-20 лютого 2014 було завершено 4 січня 2016. Відтак – сторонам справи надали матеріали справи для ознайомлення.
Прокуратура сьогодні просила суд обмежити підозрюваних в часі для ознайомлення зі справою. Як наголошує прокурор – ознайомлення йде занадто повільно, що затягує розгляд справи.
«Потерпілі вже ознайомилися. Фізично – це можливо…В день, коли том складає від 100 до 200 аркушів, прочитують по два-три томи», – зазначив представник обвинувачення.
За словами одного із потерпілих, підозрювані зацікавлені у затягуванні справи у зв’язку із «законом Савченко».
Водночас, як заявив під час засідання один із підозрюваних – екс-заступник командира полку «Беркут» Олег Янішевський, наразі він за 21 день ознайомився із 53 томами справи із 186.
За словами прокурора на сьогодні в розшуку перебувають 20 екс-співробітників «Беркуту», підозрюваних у вбивствах активістів Майдану – 18 плюс Садовник, плюс Кусюк. Щодо п'ятьох обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Комментарии (0)
Суд почав розгляд справи ще трьох екс-беркутівців cмотреть онлайн