Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Перша студія. Чому Київ – не Париж?

Посмотреть позже
Якщо в Парижі, щоб розпочати будівництво поряд з історичною пам’яткою, потрібен особистий дозвіл міністра культури, то в Києві ж забудовники не переймаються сусідством з архітектурною спадщиною на кшталт Десятинної церкви.

У центрі української столиці раптом може з’явитися багатоповерховий будинок-монстр, який порушує як естетичні, так і законодавчі норми. Для порівняння, у столиці Чехії Празі заборонено зводити будівлі вище чотирьох поверхів, а порушення цього закону суворо карається владними органами, включаючи знесення будівлі.

Тим не менше, будувати у столиці треба. Але як робити це, не порушуючи законодавство та не спотворюючи зовнішній вигляд міста, говориять у новому випуску "Першої студії". На питання журналіста, письменника та ведучого Юрія Макарова відповідає виконувачка обов’язків головного архітектора Києва Ганна Бондар.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Перша студія. Чому Київ – не Париж? cмотреть онлайн