Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суд над російськими спецназівцями Єрофєєвим і Александровим продовжать 21 березня

Посмотреть позже
За цей час Олександр Александров має знайти собі адвоката замість зниклого захисника Юрія Грабовського. Якщо він цього не зробить, суд надасть йому державного, від якого він не має права відмовитись. У свою чергу, адвокат другого спецназівця Оксана Соколовська подала до суду клопотання з проханням забезпечити їй охорону. За її словами, після зникнення колеги Грабовського, вона боїться за своє життя та життя родини. А ось прокуратура вважає, що до зникнення захисника можуть бути причетні російські спецслужби.

Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова затримали 16 травня 2015 року біля Щастя, на Луганщині, після бою. Тоді загинув український військовий, троє дістали поранення. Росіянам оголосили підозру за сімома статтями Кримінального кодексу України. Зокрема, у сприянні діяльності терористичної організації та вчинення терористичного акту, що призвело до загибелі людини та інших тяжких наслідків. За українськими законами, їм загрожує довічне ув'язнення.

Повний випуск новин тут: http://1tv.com.ua/news/77483

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Суд над російськими спецназівцями Єрофєєвим і Александровим продовжать 21 березня cмотреть онлайн