Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Симеон Дянков (болгарський економіст) - інтерв'ю

Телевидение
04.04.2016
Unidot
406просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Симеон Дянков — болгарський економіст (професор) і колишній державний діяч. Магістр і доктор з міжнародних комерційних і фінансових відносин Мічиганського університету. Пропрацював 14 років у Світовому банку. Відомий як основний автор проекту Doing Business. Виконував обв'язки директора наукового центру з економіки в Гарвардському університеті. Професор Школи державного управління (Kennedy School of Government) того ж університету з липня 2013. Був міністром фінансів і віце-прем'єром в уряді Болгарії з 27 липня 2009 по 13 березня 2013 року. При виборі мав також громадянство США і публічно заявив, що відмовиться від нього. У травні 2012 року обраний головою на Наглядової ради Європейського банку реконструкції та розвитку, перший голова з колишніх соціалістичних країн в історії банку (створеного в 1991 р.).
Комментарии (0)
Симеон Дянков (болгарський економіст) - інтерв'ю cмотреть онлайн