Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суд звільнив з-під варти організатора афери "Еліта-Центр"

Посмотреть позже
Суд звільнив з-під варти організатора афери "Еліта-Центр" Олександра Шахова під заставу 384 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. За клопотанням сторони захисту, суд застосував до Шахова так званий "закон Савченко". А це означає, що кожен день, проведений у СІЗО, рахується за два. Відтак запобіжний захід було змінено з тримання під вартою – на грошову заставу та електронний браслет. Своєю чергою Генпрокуратура планує оскаржити це рішення в Апеляційному суді.

Олександр Шахов організував та очолив компанію "Еліта-центр", яка укладала договори під приводом інвестування у будівництво житлових будинків на земельних ділянках у Києві. Втім отримані кошти – майже 400 мільйонів гривень – у будівництво не інвестували. Відтак внаслідок будівельної афери "Еліта-центр" у Києві постраждали 1693 особи.

Повний випуск новин тут: http://1tv.com.ua/news/78335


Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Суд звільнив з-під варти організатора афери "Еліта-Центр" cмотреть онлайн