Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Які весняні овочі прискорюють старіння? І як не купити секонд-хенд під виглядом дизайнерської сукні? «Абзац!». Анонс

Телевидение
18.04.2016
novijchanal
464просмотра
Посмотреть позже
Унікальний проект «Абзац!» на Новому каналі провів чергове дивовижне розслідування. Хочете дізнатися про нього докладніше? Дивіться наш відеоанонс!
З'їв овоч – отримав інфаркт! Яка отрута може бути в звичайних весняних овочах? І як зрозуміти, що в модному бутіку вам замість брендової речі намагаються продати підробку низької якості?
«Абзац!» провів розслідування, в якому з'ясував, які весняні овочі на українських ринках накачані нітратами. Пройшовся по бутіках, щоб з'ясувати, який одяг продається під ярликами від відомих дизайнерів, а насправді є секонд-хендом! Дивіться сьогодні, 18 квітня, о 18:00 на Новому каналі!
Комментарии (0)
Які весняні овочі прискорюють старіння? І як не купити секонд-хенд під виглядом дизайнерської сукні? «Абзац!». Анонс cмотреть онлайн