Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Дмитро Гнатюк.... - Життя артиста - Ранок

Телевидение
29.04.2016
videobag
507просмотров
Посмотреть позже
У 60-ті платівка з його піснями 17-мільйонним тиражем розійшлася по світові. Любов до Батьківщини прещепили батьки - звичайні колгоспники з Буковини, а любов до музики - дядько-священик, який взяв маленького Дмитра співати у церковному хорі. З дитинства мріяв стати артистом, але всі плани мало не обірвала війна... Коли Дмитрові виповнилося 18 - він пішов на фронт добровольцем і дивом залишився живим. Зі шпиталю Дмитра відправили до тилу, на Урал. Там він організував власний хор. А після війни, вже у Києві, після закінчення Консерваторії став провідним артистом оперного театру. За неповторний голос співака обожнювала влада і саме його делегували представляти країну по всьому світові.

І у скрутні часи, і у щасливі моменти поруч з Гнатюком - його дружина. З Галиною вони одружилися ще юними. Свою любов пронесли через все життя...
Комментарии (0)
Дмитро Гнатюк.... - Життя артиста - Ранок cмотреть онлайн