Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Канадське місто Форт-Макмюррей, майже дощенту знищене пожежами, оглянули місцеві посадовці

Посмотреть позже
На вулицях – обгорілі машини, а там, де колись стояли житлові будинки, – чорніє попелище. Саме таким нині побачили населений пункт канадські можновладці, журналісти місцевих та чужоземних медіа. Гуртом вони оцінювали наслідки лісових пожеж. Посадовці визнають: рятувальники спрацювали професійно. Повністю вцілів діловий район і деякі електромережі, не треба відбудовувати дороги. Відновлювати Форт-Макмюррей іще не починали. У місті й досі тліють деякі конструкції. А пожежники тримають напоготові брандспойти. Лісові пожежі в провінції Альберта спалахнули першого травня, рятувальники гасять вогонь і досі. Полум'я охопило майже 200 тисяч гектарів, і загрожує іншій провінції – Саскачеван. Спершу місцеві аналітичні компанії передбачали, що збитки перевищать сім мільярдів доларів. Тепер вважають – знадобиться 120 мільйонів. Від допомоги ж, яку пропонувала низка країн, зокрема й Росія, прем'єр Канади Джастін Трюдо відмовився. Сказав – у цьому поки що нема потреби.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Канадське місто Форт-Макмюррей, майже дощенту знищене пожежами, оглянули місцеві посадовці cмотреть онлайн