Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Для багатьох людей Україна – синонім до слова “корупція” – посол Британії в Україні

Телевидение
11.05.2016
Unidot
588просмотров
Посмотреть позже
12 травня в Лондоні відбудеться Антикорупційний саміт, на якому зустрінуться представники 41 країни та шістьох міжнародних організацій. На саміті зберуться політики, бізнесмени та громадські діячі. Представники країн Великої двадцятки поділяться своїм досвідом у боротьбі з корупцією. На саміт також запрошено Петра Порошенка, проте візит президента перенесено “у зв’язку з ситуацією, що склалася довкола обрання нового Генерального прокурора та несхваленням парламентом законів, необхідних для продовження співпраці з Міжнародним Валютним Фондом”, про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Ключовою темою обговорення стануть документи Panama Papers, у яких зокрема фігурує ім’я президента України.

Що заважає Україні в боротьбі з корупцією? Яка роль Британії у Мінському процесі? Чи планують британці виходити з ЄС? Про це та інше розповіла в ексклюзивному інтерв’ю Громадському Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Ґоф.
Комментарии (0)
Для багатьох людей Україна – синонім до слова “корупція” – посол Британії в Україні cмотреть онлайн