Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Під час сутичок під «Каратєлєм» постраждали семеро людей — Нацполіція

Телевидение
14.07.2016
Unidot
397просмотров
Посмотреть позже
Під час сутичок під кафе «Каратєль» у Будинку профспілок постраждали семеро осіб. Про це Громадському повідомив керівник Націонльаної поліції у Києві Юрія Зозуля.«Критично важких нікого немає», - зазначив він. Окрім того було затримано 16 осіб та доставлені до районного відділку. Як раніше повідомив голова Департаменту благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець, комунальні працівники почали демонтаж двох незаконно надбудованих поверхів в будівлі Будинку профспілок на Майдані Незалежності в центрі Києва. Водночас учасники сутички з боку орендарів приміщення, заявляють, що це було «рейдерське захоплення». «Не було ніяких документів, нам ніхто нічого не показував, ані документів, ані рішень... », - каже Сергій Подвальний, боєць батальйону Айдар, який був у кафе вранці, на момент встановлення паркану для демонтажу.
Комментарии (0)
Під час сутичок під «Каратєлєм» постраждали семеро людей — Нацполіція cмотреть онлайн