Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суперечка з прем'єром, виступ генпрокурора та напівпорожній зал — як ВР закривала сесію

Телевидение
15.07.2016
Unidot
364просмотра
Посмотреть позже
Останнє засідання весняної сесії Верховної Ради було дуже "п'ятничним". Тобто, як пояснювали народні обранці, схожим на звичайні парламентські п'ятниці, коли в залі назбирається ледь половина обранців від зареєстрованих картками. І знову було блокування: депутати від Радикальної партії оточили президію та трибуну. Вони стояли і сиділи. Сиділи і стояли. Цього разу Олег Ляшко мав змогу виплеснути весь свій гнів на урядовців та безпосередньо на прем'єр-міністра. Бо запланована традиційна година запитань до уряду. Однак Володимир Гройсман був готовий до закидів. На парламентське засідання він приніс із собою документ - меморандум із МВФ, підписаний прем'єром Юлією Тимошенко ще у 2008-му році. Згідно з яким, за словами Гройсмана, вона взяла на себе зобов'язання перед організацією підняти ціни на український газ.

А в кулуарах депутати ділилися враженнями, хто куди збирається на канікули. Зокрема, Єгор Соболєв сказав, що поки не знає, коли поїде, але це точно буде десь в Україні. Михайло Гаврилюк навпаки, зібрався за кордон. Бо жінці вже пообіцяв. Але, стверджує, що ненадовго: далі робота в округах, комітетах та комісіях.

Спікер парламенту Андрій Парубій, в свою чергу підтвердив, що наступний тиждень не сесійний, однак все одно робочий: для зборів фракціями, у комісіях та комітетах. І зауважив, що якщо потрібно, депутати швидко зберуться.

«Я бачу це літо, як складне. Коли можлива ще більша активізація бойових дій на сході» - пояснив він.

Тож, для того, щоб згуртувати парламентарів під куполом потрібно 150 підписів - і спікер скличе позачергове засідання.

А поки ж Рада закрилась до осені. Наступна сесія розпочнеться вже 6 вересня.
Комментарии (0)
Суперечка з прем'єром, виступ генпрокурора та напівпорожній зал — як ВР закривала сесію cмотреть онлайн