Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Юрій Іллєнко (частина друга)

Посмотреть позже
Він був красивий, піжонистий, справжній. В джинсах, у куртці яка хрустіла шкірою. 120 раз міг сісти на одній нозі, а ще робив годинник з дерева. Тримав яхту. Побудував будинок навколо груші.


Все, що він робив, було химерним, але практичним. Юрія Іллєнка обожнювали, боялися, не приймали і цінували. Він був суперечливий в житті і творчості. Але картини "Білий птах з чорною ознакою", "Криниця для стражденних", "Легенда про княгиню Ольгу", створені ним на рідній Кіностудії імені Довженка, увійшли в історію світового кіномистецтва назавжди.

Сценарист, кінорежисер, актор, оператор, продюсер, Народний артист України, Академік академії мистецтв України, лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка, а також Всесоюзного кінофестивалю в номінаціях приз за операторську роботу і приз за режисуру, лауреат Канського кінофестивалю.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Юрій Іллєнко (частина друга) cмотреть онлайн