Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Черговий лікар. Серія 17

Телевидение
19.07.2016
AzzaroOfficial
653просмотра
Посмотреть позже
Подписывайся на канал FILM.UA Group - https://www.youtube.com/user/FilmUaGroup

Жанр: мелодрама, детектив, медична драма
Тип: серіал
Рік: 2016
Статус: готовий
Тривалість: 40 х 45 хв

Режисер: Олександр Онуфрієв, Костянтин Денесюк, Сергій Сотниченко
Продюсер: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Юлія Міщенко, Елла Бобленюк, Олена Канішевська
Оператор: Дмитро Оксамитний
В ролях: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко

Кожен день у лікарню швидкої допомоги надходять сотні нових пацієнтів. У кожного - своя історія хвороби, за якою ховаються конфлікти і проблеми. І часом неможливо поставити діагноз і призначити лікування, не розкривши цю таємницю. Лікарі стають не просто свідками, але заручниками драм і таємниць своїх пацієнтів, допомагаючи їм не тільки одужати, але і прийняти життєво важливі рішення.
Наші герої - 4 лікаря лікарні швидкої допомоги. У кожного з них своя історія, як він прийшов у медицину, і свої методи лікування. Хтось присвячує всього себе роботі, а комусь усе-таки вдається поєднувати улюблену справу і особисте життя.

Ця четвірка - не супергерої, але це люди, які 24 години на добу, 7 днів на тиждень роблять героїчні вчинки - рятують життя людей.
Комментарии (0)
Черговий лікар. Серія 17 cмотреть онлайн