Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

МОК офіційно закликав усунути Росію від міжнародних змагань

Посмотреть позже
Допінговий скандал у Росії. Міжнародний олімпійський комітет офіційно закликав усунути Росію від міжнародних змагань. Таке рішення ухвалили за підсумками телефонної конференції виконкому організації. Спеціальна комісія розгляне юридичний складник усунення російської збірної від участі в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, а також повторно перевірить допінг-проби спортсменів під час Олімпіади в Сочі. До того ж, спортивні функціонери оголосили про початок розслідування щодо російських чиновників, згаданих у доповіді комісії Світового антидопінгового агентства.

В опублікованій у понеділок доповіді Світового антидопінгового агентства сказано, що російська влада заохочувала застосування допінгу на державному рівні. Зокрема, міністерство спорту проводило маніпуляції з результатами аналізів спортсменів. Допомагали йому – як у Сочі, так і в Москві – ФСБ та Центр спортивної підготовки збірних команд Росії. Раніше президент МОК Томас Бах пообіцяв для Росії щонайсуворіші санкції. За його словами, результати розслідування свідчать про "приголомшливий і безпрецедентний замах на цілісність спорту та Олімпійських ігор".

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
МОК офіційно закликав усунути Росію від міжнародних змагань cмотреть онлайн