Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Частина 5. Сергій Нікітюк влаштував найжорстокіший відбір. «Супермодель по-українськи». Сезон 3. Випуск 1

Посмотреть позже
Дивувати «Супермодель по-українськи» почне вже з кастингів. Їх, як і раніше, проводитимуть незмінні експерти Соня Плакидюк, Сергій Нікітюк і Річард Горн. Але цього разу кожен набиратиме свою команду учасниць: до Соні потраплять дівчата з красивими обличчями, до Річарда – з яскравими характерами, а до Сергія – з явним модельним потенціалом. Кращі представниці команд прийдуть на «оглядини» до Алли Костромічової після випробувань.
«Супермодель по-українськи» – це не просто реаліті-шоу, а неймовірна школа виживання у світі високої моди!
14 тижнів моделі будуть під прицілом фотокамер! Учасниць чекають зустрічі з фотографом, хореографом, стилістом, дієтологом, особистим тренером і психологом. Уроки дефіле, пластики, мистецтва макіяжу та акторської майстерності.
«Супермодель по-українськи» – це адаптація іспанського формату Supermodello. Над проектом працює Творче об’єднання Олексія Гладушевського («Холостяк», «Зважені та щасливі», «Вагітна у 16»).
Ведуча шоу всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова (у її послужному списку робота з модними будинками Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’Officiel, Harper `s Bazaar, Elle).
Дивіться онлайн Сезон 3. Випуск 1. Частина 6.
Дивіться онлайн «Супермодель по-українськи» сезон 3 випуск 1 на сайті Нового каналу
Комментарии (0)
Частина 5. Сергій Нікітюк влаштував найжорстокіший відбір. «Супермодель по-українськи». Сезон 3. Випуск 1 cмотреть онлайн